Warning: Undefined array key "background_color" in /home/platne/serwer20664/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/conditions.php on line 87

Warning: Undefined array key "background_color" in /home/platne/serwer20664/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/conditions.php on line 87
Original (2)

Poszukujemy nieruchomości na terenie powiatu pruszkowskiego: 

Do kupienia

dużych i całych obiektów

Do wynajęcia

mieszkań i części budynków

Kwatery Pracownicze – współpraca z nami ma sens!

Nasza firma zapewnia pracownikom w delegacji schronienie na czas działań w Pruszkowie i okolicach. Kwatery pracownicze wynajmujemy na korzystnych zasadach i przy dobrych cenach. Choć baza udostępnianych przez nas pomieszczeń jest bardzo rozbudowana, nie przestajemy w poszerzaniu oferty o nowe obiekty. Mamy też propozycję dla prywatnych właścicieli nieruchomości, którzy nie wiedzą jak je zagospodarować. Jeśli chciałbyś czerpać zyski z posiadanego domu bez zajmowania swojego czasu, możesz rozpocząć współpracę z nami!

Nasza firma proponuje współpracę z właścicielami nieruchomości, która opierać się będzie na wynajmie i dostosowaniu jej na przytulne kwatery pracownicze. Mowa tu jednak jedynie o odpowiednim umeblowaniu i przygotowaniu dopasowanego wystroju, nie zamierzamy wprowadzać żadnych modernizacji, które będą w sposób znaczący zmieniać wygląd pomieszczeń.

To doskonały sposób na zagospodarowanie nieużywanej przestrzeni, a przy tym na zarobienie pieniędzy. Z każdym z posiadaczy nieruchomości zawieramy ramową umowę, w której ustalamy warunki współpracy oraz opłaty związane z wynajmem mieszkań pod kwatery pracownicze.

 

Masz nieruchomość na wynajem? Rozpocznij z nami współpracę!

Wynajmując nieruchomość samodzielnie właściciel musi liczyć się z faktem, że obsługa pomieszczeń, pozyskiwanie lokatorów oraz utrzymanie budynku w trakcie wynajmu będzie należeć do jego obowiązków. Udostępniając nam nieruchomości pod kwatery pracownicze, właściciel może więc znacznie zmniejszyć swoje obowiązki i jednocześnie czerpać z tego liczne korzyści.

To również świetny sposób na zagospodarowanie budynku położonego w mniej atrakcyjnym miejscu z punktu widzenia pracowników stacjonarnych czy studentów. Do zbyt oddalonego od centrum miasta czy uczelni pokoju znacznie trudniej będzie znaleźć lokatora na dłuższy okres. W naszym przypadku lokalizacja nie jest szczególnie ważna, wręcz przeciwnie: staramy się udostępniać kwatery pracownicze w licznych rozproszonych miejscach. Przez to firmy organizujące delegacyjne wyjazdy mogą skorzystać z opcji położonej najbliżej obszaru roboczego.

 

Wynajem pokoi pracowniczych ma sporo zalet

Przede wszystkim to świetny sposób na zagospodarowanie pustej przestrzeni. Skoro pokój i tak jest pusty, może stać się przytulnym miejscem do zakwaterowania pracowników. Kwatery tego typu nie wymagają gruntownej modernizacji i tworzenia licznych udogodnień, jakie często znajduje się w kilkugwiazdkowych hotelach. Toteż przerobienie pomieszczeń i ich dostosowanie do potrzeb pracowników nie będzie wiele kosztować.

Kolejną zaletą są oczywiście zyski. Nasza firma zawsze ustala korzystny wariant współpracy, dzięki czemu właściciel posesji będzie otrzymywał adekwatne wynagrodzenie za udostępnienie posiadłości.

Napisz do nas

Dane Firmy

DANE REJESTROWE

KOMODO Marzena Grabowska
ul. Domaniew 68
05-840 Brwinów
woj. mazowieckie

NIP. 534-212-83-61
REGON: 381600704
Nr konta:
PL14 1750 0012 0000 0000 2133 9172

NASZ ADRES

Kwatery Pracownicze Pruszków
ul. Wiśniowa 34
05-800 Pruszków

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Strona przygotowana przez www.360-web.pl